Iščemo

Spletni urednik (m/ž)

Iščemo spletnega urednika, ki nam bo pomagal pri rednih operativnih nalogah. Jedro našega dela obsega vse faze načrtovanja, izdelave in vzdrževanja spletnih strani ter aplikacij za največja slovenska podjetja. Smo del skupine Pristop, ki se ukvarja s poslovnim svetovanjem, korporativnim in tržnim komuniciranjem ter digitalnim in izkustvenim marketingom.

Vaše naloge bodo:

  • Vnos vsebin v CMS (delo z različnimi CMS sistemi),
  • pomoč pri urednikovanju spletnih mest, pripravi newslettrov,
  • pomoč vodjam projektov pri izvajanju tekočih nalog.

Kaj pričakujemo?

  • Radovednost, natančnost, zanesljivost,
  • timsko naravnanost,
  • digitalno pismenost,
  • osnovno poznavanje MS Office (Word, Excel, Power Point) in delovanja spletnih strani ter aplikacij,
  • odlično znanje slovenskega in angleškega jezika,
  • razpoložljivost cca 40 ur/mesec oziroma po dogovoru.

Kaj ponujamo?

  • Delo prek študentske napotnice ali s. p.-ja,
  • redno plačilo, ki ga prilagodimo vašemu znanju,
  • možnost hibridnega dela (nahajamo se v Situli, omogočamo pa tudi delo od doma),
  • mentorstvo,
  • fleksibilen delovni čas (največ dela opravimo med 9. in 16. uro, po dogovoru pa lahko del nalog opravljate tudi v terminih, ki vam bolj ustrezajo).

Začetek dela:

  • Takoj po uspešnem razgovoru oziroma po dogovoru. Veseli bomo vaše prijave.

Prijavo s svojim CV-jem pošljite na careers@renderspace.si. Prijave zbiramo do zapolnitve delovnega mesta.